Bebe Rexha elektrizuese në skenë - Bota Sot
Bebe Rexha elektrizuese në skenë

Bota e Yjeve

Bebe Rexha elektrizuese në skenë

Nga: Bota sot Më: 15 qershor 2019 Në ora: 10:43
Bebe Rexha

Ajo po punon shumë për të marrë kurorën e projektit të ri muzikor It Girl.

Dhe Bebe Rexha provoj trendsin, derisa ndezi skenën në koncertin BLI Summer Jam në New York të premten.

29 vjeqarja ndihej si një superstar kur doli para audiencës me një performancë elektrizuese.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...