Rosie, seksi dhe e lumtur përkrah të fejuarit dhe djalit - Bota Sot
Rosie, seksi dhe e lumtur përkrah të fejuarit dhe djalit

Bota e Yjeve

Rosie, seksi dhe e lumtur përkrah të fejuarit dhe djalit

Nga: Bota sot Më: 15 qershor 2019 Në ora: 14:58
Rosie Huntington-Whiteley, Jason Statham dhe djali Jack

Ajo ka qenë duke eksploruar Amalfi Coast me aktorin Jason Statham në pushime së bashku dhe me djalin e tyre Jack.

Dhe Rosie Huntington-Whiteley tregoi fizikun e saj të mahnitshëm, derisa ata po kalonin kohë bashkë në jahtin luksoz në Mediterranean Sea, përcjell Bota sot.

Modelja 32 vjeçare mbante veshur bikini dypjesësh ngjyrë ari dhe dukeshin mjaft të lumtur bashkë me aktorin 51 vjeçar dhe djalin./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...