“Ke harruar bluzën”, Rita Ora provokon fansat me veshjen që ‘zbulon’ më shumë seç duhet - Bota Sot
“Ke harruar bluzën”, Rita Ora provokon fansat me veshjen që ‘zbulon’ më shumë seç duhet

Bota e Yjeve

“Ke harruar bluzën”, Rita Ora provokon fansat me veshjen që ‘zbulon’ më shumë seç duhet

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 15:43
Rita Ora

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, vazhdon që të marrë vëmendjen e mediave rozë.

Së fundmi, 28-vjeçarja shqiptare u shfaq mjaft seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës. Në profilin e saj në “Instagram”, Rita ka publikuar dy foto që zbulon më shumë seç duhet.

Me shkrimin “Got out of west London for a day” Rita Ora provokoi fansat, të cilët i komentojnë se ka harruar bluzën.

Ndërkohë ka nga ata ndjekës që e komplimetojnë për veshjen dhe i thonë se duket e mrekullueshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...