Roza Lati feston ditëlindjen, pamje nga festa madhështore - Bota Sot
Roza Lati feston ditëlindjen, pamje nga festa madhështore

Bota e Yjeve

Roza Lati feston ditëlindjen, pamje nga festa madhështore

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 12:12
Pamje nga festa e Roza Latit

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarat në media, Roza Lati ka festuar ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, Roza është surprizuar nga Rita, vëllai i saj, miku i ngushtë Niko dhe shoqëria.

Roza ka publikuar plot foto e video nga festa duke i falenderuar të gjithë miqtë që i kanë ndenjur pranë.

Image

"Ata qe me kan ndejt afer perdite, per pune e per hall. Ne te keq pastaj ne te mire. Të vërtetët. Nje darke me kolege e miq. Qe kujdesen per mua ashtu si une per ta", shkruan Roza.

Torta e moderatores ka qenë shumë e veçantë pasi mbi të ishte portreti i 2Pacut, reperit të preferuar të Rozës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...