Victoria dhe David Becham të ftuar në dasmën e Sergio Ramos - Bota Sot
Victoria dhe David Becham të ftuar në dasmën e Sergio Ramos

Bota e Yjeve

Victoria dhe David Becham të ftuar në dasmën e Sergio Ramos

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 13:44
Victoria dhe David Becham

Fansat e Spice Girls shpresonin që ajo të bashkohej me pjesën tjetër të grupit gjatë performancës së tyre të fundit në stadiumin Wembley të shtunën në mbrëmje.

Por Victoria Beckham i dha fund thashethemeve se ajo do të bashkohet me grupin e vajzave, pasi ajo dhe burri David ishin të ftuar në dasmën e futbollistit Sergio Ramos me Pilar Rubio në Sevilje të Spanjës.

Spekulimi çoi në kulmethet e fansave të grupit vetëm disa orë përpara koncertit të tyre përfundimtar në Wembley.

Image

Victoria, 45, kishte veshur në dasmë një fustan shumë elegant dhe të sofistikuar të bardhë me motive spirancash detare blu dhe një palë këpucë ngjyrë ciklamin ndërsa David Becham mbante veshur një kostum tepër shik në ngjyrë blu.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...