Ylli televiziv çmend fansat, ekspozon format bombastike - Bota Sot
Ylli televiziv çmend fansat, ekspozon format bombastike

Bota e Yjeve

Ylli televiziv çmend fansat, ekspozon format bombastike

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 14:20
Chloe Ferry

Ylli televiziv Chloe Ferry ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë një mbrëmje në një klub nate në Newcastle të shtunën në mbrëmje.

Të gjithë i kishin sytë tek ajo, për shkak të gjoksit dhe të pasmeve bombastike.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...