Një show siç di ta bëjë vetëm Rita! - Bota Sot
Një show siç di ta bëjë vetëm Rita!

Bota e Yjeve

Një show siç di ta bëjë vetëm Rita!

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 08:35
Rita Ora

Rita Ora udhëhoqi mbrëmjen në Stamford Bridge në Londër të dielën, ndërsa Soccer Aid 2019, në ndihmë të Unicef, pati shumë të pranishmëm.

Rita u shfaq e veshur stil dhe ndezi skenën siç vetëm ajo di ta bëjë.

Shihni fotot për më shumë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...