Pamje nga pushimet e familjes Obama në Francë - Bota Sot
Pamje nga pushimet e familjes Obama në Francë

Bota e Yjeve

Pamje nga pushimet e familjes Obama në Francë

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2019 Në ora: 09:35
Familja Obama

Obamasit po bëjnë jetën e tyre më të mirë në Francë, gjatë ditës së tretë të pushimeve të tyre familjare, pak para festimit të darkës në "Ditën e Babait", një festë kjo për ish presidentin.

Barack, Michelle dhe dy vajzat e tyre, Malia dhe Sasha shkuan në restaurantin La Mirande të dielën mbrëma.

Michelle ishte veshur me një fustan të zi, ndërsa Malia një veshje të bardhë, derisa Sasha, e cila sapo ka diplomuar nga shkolla e mesme, veshi një fustan të verdhë me këpucë të bardha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...