Bikinet nuk ia 'zënë' të pasmet - Bota Sot
Bikinet nuk ia 'zënë' të pasmet

Bota e Yjeve

Bikinet nuk ia 'zënë' të pasmet

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2019 Në ora: 09:48
Blanca Blanco

Asaj i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes.

Dhe gjithë vëmendja ishte tek Blanca Blanco, e cila po shijonte diellin e së dielës në Marina Del Rey, në Kaliforni.

Aktorja 38 vjeqare u shfaq me bikine të verdha të cilat nuk ia zinin të pasmet e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...