Kim Kardashian u bashkua me modelen Winnie Harlow për një set fotografik - Bota Sot
Kim Kardashian u bashkua me modelen Winnie Harlow për një set fotografik

Bota e Yjeve

Kim Kardashian u bashkua me modelen Winnie Harlow për një set fotografik

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2019 Në ora: 09:56
Kim Kardashian

Kim Kardashian u bashkua me modelen Winnie Harlow për një set fotografik në episodin e së dielës për Keeping Up With The Kardashians.

Ylli 38 vjeqar tregoj fuqinë e saj të bukurisë nga koleksioni i saj KKW  me modelen Winnie.

"North është i obsesionuar me Winnie," tha Kim. "Ajo po shikonte Instagramin tim dhe ajo tha, '' Mami, kush është kjo vajzë? ''

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...