Emily shfaqet tejet seksi në NYC - Bota Sot
Emily shfaqet tejet seksi në NYC

Bota e Yjeve

Emily shfaqet tejet seksi në NYC

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2019 Në ora: 23:39
Emily Ratajkowski

Ajo është e njohur për imazhet seksi të rrezikshme.

Dhe Emily Ratajkowski definitivisht ka treguar se di t’i bëjë njerëzit ta kthejnë sytë kah ajo, përcjell Bota sot.

Modelja 28 vjeçare ka rrëmbyer gjithë vëmendjen, me pamjen e saj tejet seksi, e veshur në një fustan të ngushtë në New York City të hënën./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...