Arilena shfaqet tepër e nxehtë në bikine - Bota Sot
Arilena shfaqet tepër e nxehtë në bikine

Bota e Yjeve

Arilena shfaqet tepër e nxehtë në bikine

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 01:02
Arilena Ara

Këngëtarja Arilena Ara, ka vendosur që të shfaqet e nxehtë nëpër rrjetet sociale

Ajo ka postuar disa foto në bikine, gjë që nuk e bënte shpesh më parë.

Këngëtarja ka qenë më shumë aktive me këngë dhe karrierë por dielli i Kalifornisë ka bërë që ajo të shfaqet në bikine.

Arilena është parë sot në Palm Springs të SHBA-ve ku është shfaqur në bikine ngjyrë të zezë dhe rozë.

Arilena prej këngës “Nëntori” nuk ka publikuar një hit, por shkuarja e saj në Amerikë do të thotë që ajo është duke synuar një famë ndërkombëtare. 

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...