Khloe Kardashian më e fortë se kurrë - Bota Sot
Khloe Kardashian më e fortë se kurrë

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian më e fortë se kurrë

Nga: Bota sot Më: 18 qershor 2019 Në ora: 09:53
Khloe Kardashian

Pas skandalit të tradhtisë së Tristan Thompson dhe Jordyn Woods, u shfaq sërish të dielën.

Dhe të hënën pasdite, Khloe Kardashian dukej shumë e fortë kur u shfaq në Calabasadën e saj të dashur.

Ylli televiziv 34 vjeqar e cila sapo kishte dalë nga studio po bënte sjoping në një ditë të nxehtë të Kalifornisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...