Gjoksi i madh shkakton dhimbje’ - Bota Sot
Gjoksi i madh shkakton dhimbje’

Bota e Yjeve

Gjoksi i madh shkakton dhimbje’

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 19:23
Simone Holtznagel

Modeli i njohur Simone Holtznagel me anë të një postimi në Instagram ka treguar se gjoksi i madh kishte bërë që ajo të kishte dhimbje, të mos ndihet rehat, sikurse ndihet tani pas operimit.

25-vjeçarja më herët njihej për gjoksin e saj të madh, por që tani është në masë normale, pasi iu nënshtrua operacioneve.

“Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje”, u shpreh ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...