Modelja që po i ‘shpërblen’ ndjekësit me foto nudo, paguhet mijëra euro nga Instagrami - Bota Sot
Modelja që po i ‘shpërblen’ ndjekësit me foto nudo, paguhet mijëra euro nga Instagrami

Bota e Yjeve

Modelja që po i ‘shpërblen’ ndjekësit me foto nudo, paguhet mijëra euro nga Instagrami

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 12:45
Abigail Ratchford

Modelja amerikane, Abigail Ratchford, është zeshkanja e cila po bën nam në internet.

Ajo është aktive në Snapchat dhe Instagram, e në këtë të fundit po publikon imazhe nga më të ndryshmet me të cilat po ua bën ‘terr syve’ ndjekësve të shumtë.

Abigailit mundi për fotot nudo po i shpërblehet mirë pasi siç thuhet ajo paguhet 900,000 euro në vit nga fotografitë që i publikon nëpër rrjete sociale.

27-vjeçarja ka 9.1 milionë ndjekës në Instagram dhe fiton rreth 8,000 euro për një postim.

Në vazhdim ua sjellim disa foto të saj me të cilat e ka ‘ndezur’ rrjetin.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...