Si duket Jennifer Aniston me rrobebanjo? Fotot tregojne se nuk është aq perfekte sa në revista!!! - Bota Sot
Si duket Jennifer Aniston me rrobebanjo? Fotot tregojne se nuk është aq perfekte sa në revista!!!

Bota e Yjeve

Si duket Jennifer Aniston me rrobebanjo? Fotot tregojne se nuk është aq perfekte sa në revista!!!

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 19:43
Jennifer Aniston

Është 50 vjeç dhe duket shumë mirë! Jennifer Aniston konsiderohet një nga aktoret hollivudiane me trupin më të bukur, dhe duket që kujdeset shumë për veten.

Megjithatë, fotot e shkrepura në ditëlindjen e mikeshës së ngushtë të saj, Courtney Cox, e tregojnë realisht në formë, por jo tamam perfekte, siç shfaqet në fotot e përpunuara të revistave.

Për çdo rast, Jennifer vazhon të jetë një femër mjaft joshëse.

Ajo vazhdon të jetë single pas ndarjes nga Justin Theroux në 2017-tën, pas vetëm dy vitesh martese. Në vitet 2000-2005, aktorja ka qenë e martuar me të famshmin, Brad Pitt.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...