Rihanna shumë elegante - Bota Sot
Rihanna shumë elegante

Bota e Yjeve

Rihanna shumë elegante

Nga: Bota sot Më: 20 qershor 2019 Në ora: 21:36
Rihanna

Tifozët kanë arritur ta shohin Rihannen duke pirë birrë në shoun me Seth Meyers, për një nga episodët e së enjtes të NBC-së Night Late.

31 vjeqarja e pop divës dhe fituesja 45 vjeqare Emmy u panë duke pirë gjatë xhirimeve në Manhatan të mërkurën.

Riri kishte veshur rroba të gjelbërta të bashkëngjitura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...