Eva Mendes nis festën e verës - Bota Sot
Eva Mendes nis festën e verës

Bota e Yjeve

Eva Mendes nis festën e verës

Nga: Bota sot Më: 20 qershor 2019 Në ora: 21:56
Eva Mendes

Festa e verës ka filluar zyrtarisht të premten.

Dhe Eva Mendes u shfaq në rrezet e diellit në lagjen e Los Feliz të mërkurën me dy vajzat e saj.

Aktorja 45 vjeqare dukej e bukur me një fustan të kuq kur doli nga një dyqan, më vajzat Esmeralda dhe Amada.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...