Kush tha se është plakur, aktorja 50-vjeçare tregon se ende duket në formë - Bota Sot
Kush tha se është plakur, aktorja 50-vjeçare tregon se ende duket në formë

Bota e Yjeve

Kush tha se është plakur, aktorja 50-vjeçare tregon se ende duket në formë

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 06:28
Jennifer Aniston

Aktorja e famshme, Jennifer Aniston, provoi se dukej ende një “bombë” e vërtetë me bikini, kur u fotografua në Meksikë gjatë kësaj jave.

50-vjeçarja dukej e mrekullueshme me rroba banje, teksa festonte ditëlindjen e 55 të Courteney Cox në Cabo San Lucas.

Ndërkohë duket se Jennifer është e lumtur me të qenurin beqare tani për tani.

Image

Një burim ka thënë për “People” se aktorja e “Hollywood”-it nuk ka kohë për një të dashur dhe se “është mjaft e lumtur me punën e saj tani”.

Ylli i “Friends” u nda nga bashkëshorti i saj me të cilin kishte 2 vite e martuar, Justin Theroux, në vitin 2017.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat