Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës - Bota Sot
Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës

Bota e Yjeve

Oriola Marashi ‘çmend’ jurinë gjatë sfilatës

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 12:31
Oriola Marashi

Oriola Marashi është padiskutim një nga bukuroshet më të njohura shqiptare, e cila së fundmi duket se ka kapur majat e modelingut, duke u bërë pjesë e modeleve të njërës prej brandeve më të famshme në botën e modës “Guess”.

Por sot ajo është shfaqur shumë seksi me bikini në disa fotografi nga sfilata e fundit. Është hera e parë që ajo sfilon në një pistë mode në bikine dhe të lë përshtypjen e një dive të vërtetë në skenë. Sfilata e Oriolës u prit shumë mirë nga të gjithë.

Ju ftojmë të shikoni fotot:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat