I nisët pushimet?! Nëse jo shijoni bukuroshet VIP shqiptare me bikini! - Bota Sot
I nisët pushimet?! Nëse jo shijoni bukuroshet VIP shqiptare me bikini!

Bota e Yjeve

I nisët pushimet?! Nëse jo shijoni bukuroshet VIP shqiptare me bikini!

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 16:12
Luana Vjollca

Nëse jeni me një kokteil në dorë, në plazh a pishinë dhe keni veshur rrobebanjot tuaja të preferuara, ju kemi zili!

Por nëse ende të bekuarat pushime nuk kanë ardhur le t’i hedhim një sy së bashku disa prej vajzve Vip shqiptare të cilat kanë shijuar ose po shijojnë këto ditë destinacione përrallore brenda dhe jasht Shqipërisë.

Mund t’i ‘vidhni’ modelin e rrobabanjove, mund të merrni një ide kur mund të shkoni edhe ju me pushime, mund të kopjoni një pozë seksi, apo thjesht shijoni se ku dhe si po pushojnë të famshmet shqiptare.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...