Rihana super “hot” me bikini të verdha - Bota Sot
Rihana super “hot” me bikini të verdha

Bota e Yjeve

Rihana super “hot” me bikini të verdha

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 17:04
Rihana

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, është shpallur së fundmi artisja më e pasur femen në botë nga “Forbes”.

Nga muzika, linja e saj e veshjeve dhe parfumeve, duket se ylli ka arritur që të ndërtojë një perandori biznesi.

Ndërkohë linja e saj të brendshmeve, “Savage x Fenty”, ka koleksione për çdo lloj trupi femëror. Për të reklamuar koleksionin e verës, Rihanna ka ngritur temperaturat me një set të ri fotografik.

Këngëtarja është shfaqur “hot” e veshur me bikini të verdha. Ndërsa sa i përket jetës së saj private, Rihanna ka thënë revistën “Interview”, se donte të krijonte familje së bashku me të dashurin e saj Hassan Jameel.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...