Ajola Xoxa mahnit me pamjen në koncertin e Carla Brunit - Bota Sot
Ajola Xoxa mahnit me pamjen në koncertin e Carla Brunit

Bota e Yjeve

Ajola Xoxa mahnit me pamjen në koncertin e Carla Brunit

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 06:52
Ajola Xoxa

Këngëtarja italiano-franceze Carla Bruni dha mbrëmjen e djeshme koncert në Butrint ku morën pjesë figura të njohura. Mes të ftuarve ishte edhe kryeministri Edi Rama me Lindën dhe Zahon teksa krah tij qëndronte ish-presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, bashkëshorti i Carla Brunit.

Koncertin e kanë ndjekur edhe kryebashkiaku Veliaj me Ajola Xoxën. Ajola ka postuar pak më parë një foto ku tregon veshjen e saj për këtë koncert. Ajo shfaqet shumë elegante e veshur me një fustan bojëqielli me shirita të zinj dhe një çantë të zezë.

Siç duket Ajola e ka shumë përzemër këtë ngjyrë pasi edhe në ceremoninë e martesës së Gaz Pajës, u shfaq sërish e veshur me bojëqielli dhe duhet thënë se kjo ngjyrë i shkon shumë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...