Naomi Watts: Më shumë mik e kam tani ish të dashurin se sa kur ishim në lidhje - Bota Sot
Naomi Watts: Më shumë mik e kam tani ish të dashurin se sa kur ishim në lidhje

Bota e Yjeve

Naomi Watts: Më shumë mik e kam tani ish të dashurin se sa kur ishim në lidhje

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 11:16
Naomi Watts

Aktorja e njohur britanike, Naomi Watts, ka thënë se ndarja  e saj nga ish i dashuri, Liev Schreiber, i ka ndryshuar dinamikën e familjes.

Këtë e bëri të ditur Watts në një intervistë për Harper’s Bazaar.

Ajo tha se tani ata të dy janë miq më të mirë sesa kur kanë qenë bashkë në lidhje.

Image

“Unë dhe Liev e kemi ditur gjithmonë që duhet të vendosim para fëmijët, pa marrë parasysh çka ndodh, ne të dy do të respektojmë njëri-tjetrin dhe do të kujdesim që çdo gjë të shkojë në të mirë të fëmijëve tanë”, ka thënë Watts.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...