Modelja 41-vjeçare pozon në bikini me motive leopardi - Bota Sot
Modelja 41-vjeçare pozon në bikini me motive leopardi

Bota e Yjeve

Modelja 41-vjeçare pozon në bikini me motive leopardi

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 14:55
Katie Price

Katie Price tregoi anën e saj të egër në jë set të ri që ka krijuar në Spanjë ku shfaqet e veshur me rroba banje me motiv leopardi dhe me taka të larta duke nxjerrë edhe më tepër në pah format e saj.

41 vjeçarja është paraqitur në një bikini nga koleksioni i saj i ri veror.

Ylli goditi me një seri lëvizjesh joshëse për kamerën.

Ndërkohë momentalisht ajo po mendon edhe të rifillojë përsëri karrierën e saj muzikore.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat