Një unazë e re në bizhuteritë 764,000 dollarëshe të Meghan Markle - Bota Sot
Një unazë e re në bizhuteritë 764,000 dollarëshe të Meghan Markle

Bota e Yjeve

Një unazë e re në bizhuteritë 764,000 dollarëshe të Meghan Markle

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 15:00
Meghan Markle

Si një grua e vetëdijshme se çdo zgjedhje e saj e modës do të shqyrtohet intensivisht, Dukesha e Sussex është bërë e aftë të komunikojë me median dhe publikun përmes stolive të saj.

Pra, kur Meghan kishte vendosur një unazë përjetësie në Trooping the Color këtë muaj, gjatë paraqitjes së saj të parë publike pas lindjes së fëmijës Archie, ishte e qartë se kishte një rëndësi të veçantë.

Jo vetëm që grupi me diamantë prej 5542 dollarësh besohet të jetë krijuar nga Harry Collins, argjendar personal i Mbretëreshës, por i është dhënë asaj nga burri i saj për të festuar përvjetorin e parë të martesës.

Image

Unaza është e fundit në një koleksion të jashtëzakonshëm të bizhuterive që Meghan ka grumbulluar 764 vitin e kaluar, i cili tani vlerësohet me 764,000 dollarë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...