Dhurata Ahmetaj sjell poza atraktive në bikini nga pushimet në Turqi - Bota Sot
Dhurata Ahmetaj sjell poza atraktive në bikini nga pushimet në Turqi

Bota e Yjeve

Dhurata Ahmetaj sjell poza atraktive në bikini nga pushimet në Turqi

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 15:44
Dhurata Ahmetaj

Këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Mirëpo ajo vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe imazhet provouese.

Së fundmi, ajo ka vendosur që t’i shijojë disa ditë të mira pushimi dhe për këtë ka zgjedhur bregdetin turk.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, Ahmetaj shfaqet shumë tërheqëse, ndërsa vë në pah linjat e saj atraktive në bikini.

“Quaje si të duash”, kanë qenë fjalët e këngëtares në mbishkrimin e fotografisë, teksa ka marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit e shumtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

call it what you want

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i know I broke my nail, sh*t happens!

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...