‘Herë vishu herë zhvishu’, Fansat Flaka Krelanit nuk po i bien n’fije - Bota Sot
‘Herë vishu herë zhvishu’, Fansat Flaka Krelanit nuk po i bien n’fije

Bota e Yjeve

‘Herë vishu herë zhvishu’, Fansat Flaka Krelanit nuk po i bien n’fije

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 16:53
Flaka Krelani

Këngëtarja Flaka Krelani siç duket po bën gjithçka vetëm  që të jetë në qendër të vëmendjes.

Emri i saj së fundi po zë vend në media rozë, për atë se çka është komentuar më së shumti është veshja e saj e cila shfaqet tejet provokuese.

E pyetur se cila është arsyeja e zhveshjes së saj, këngëtarja është prononcuar duke thënë se po ndihet kështu dhe po vepron.

Por me fotografinë e fundit që ajo ka publikuar ka befasuar, Flaka ka postuar një imazh e veshur me një fustan ku nuk ka ekspozuar asetet e saj. Këtë fotografi ajo e ka shkrepur afër një pishine.

Se cili do të jetë veprimi i saj i radhës mbetet të presim dhe të shohim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...