Njëra nga portieret më të mira në botë shkrin akullin nën këmbë - Bota Sot
Njëra nga portieret më të mira në botë shkrin akullin nën këmbë

Bota e Yjeve

Njëra nga portieret më të mira në botë shkrin akullin nën këmbë

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 18:14
Mikayla Demaiter

Mikayla Demaiter (19) është një nga portieret më të bukura në botë dhe shumë thonë se ajo shkrin akullin.

Ajo është pjesë e ekipit të hokejit mbi akull Chatham nga Ontario, Kanada, transmeton KosovaPress.

Megjithëse ka ofertën për t'u angazhuar në aktivitete të tjera, të tilla si modelimi, ajo nuk heq dorë, teksa në Instagram ka më shumë se 125.000 ndjekës.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat