Nuk e keni parë asnjëherë kështu, moderatorja e njohur shfaqet pa pikë grimi në fytyrë - Bota Sot
Nuk e keni parë asnjëherë kështu, moderatorja e njohur shfaqet pa pikë grimi në fytyrë

Bota e Yjeve

Nuk e keni parë asnjëherë kështu, moderatorja e njohur shfaqet pa pikë grimi në fytyrë

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:47
Elita Rudi

Elita Rudi është një nga moderatoret më të ndjekura e të komentuara në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive në “Instagram”, ku postimet janë nga më të ndryshmet.

Në postimet që bën, Elita shfaqet gjithmonë e kuruar në çdo detaj, por së fundmi ka vendosur që të plotësojë një kërkesë të disa ndjekësve të saj.

Ajo ka publikuar një video në “Instastory” ku shfaqet pa pikë grimi në fytyrë. “Për njerëzit që kanë qejf të më shohin shumë pa make-up”, shkruan Elita në videon ku tregon sesi duket natyrale.

Ndërkohë Elita dhe bashkëshorti i saj, reperi i njohur Gjiko, janë prindër të një djali 4-muajsh që e kanë quajtur, Zëri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...