Blake Lively, veshjet më të bukura të aktores gjatë shtatzanisë! - Bota Sot
Blake Lively, veshjet më të bukura të aktores gjatë shtatzanisë!

Bota e Yjeve

Blake Lively, veshjet më të bukura të aktores gjatë shtatzanisë!

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 18:33
Blake Lively

Në fillim të muajit maj, aktorja e hijshme hollivudiane njoftoi se ajo dhe i shoqi, Ryan Reynolds janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Rrëfimin Blake e  bëri gjatë premierës së filmit „Detective Pikachu”, ku Ryan është zëri I personazhi kryesor; ajo u shfaq në atë rast me një fustan të bukur ngjyrë kanarinë të markës Retrofête.

Blake konsiderohet si një prej aktoreve me shije të holla në veshje, dhe kështu kanë rënë në sy edhe përzgjedhjet interesante që ka bërë gjatë shtatzanive, ku nuk kanë munguar edhe ato të guximshmet:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...