“I dashuri më tha se jam e mrekullueshme”, aktorja shqiptare shfaqet pa make-up dhe i la pa fjalë ndjekësit - Bota Sot
“I dashuri më tha se jam e mrekullueshme”, aktorja shqiptare shfaqet pa make-up dhe i la pa fjalë ndjekësit

Bota e Yjeve

“I dashuri më tha se jam e mrekullueshme”, aktorja shqiptare shfaqet pa make-up dhe i la pa fjalë ndjekësit

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 16:05
Eliona Pitarka

Aktorja e njohur e “Duplexit”, Eliona Pitarka, është padyshim një nga vajzat më të bukura e seksi të showbizz-it shqiptar.

Ajo është mjaft e komentuar në rrjetet sociale e mediat rozë për postimet që bën në “Instagram”, apo edhe për jetën e saj private.

Por së fundmi, aktorja ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj, me disa fotografi ku shfaqet pa make-up, të cilat i dashuri i ka pëlqyer shumë.

“I dashuri im mendon se jam e mrekullueshme pa make-up. Ai më tha ‘dukesh e bukur pa make-up, më lër të të bëj disa foto”, shkruan Eliona krahas fotove ku duket natyrale.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...