Marina publikon pamje nga pushimet me Getin në Barbados - Bota Sot
Marina publikon pamje nga pushimet me Getin në Barbados

Bota e Yjeve

Marina publikon pamje nga pushimet me Getin në Barbados

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 21:32
Marina dhe Geti

Marina Vjollca dhe Geti po pushojnë në Barbados.

Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca kanë zgjedhur Barbadosin për të pushuar.

Nga atje Geti ka publikuar foto të ndryshme i vetëm por Marina sapo i ndau me ndjekësit disa imazhe së bashku me të.

Çifti dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe këtë e dëshmojnë çdo herë e më shumë.

Emrat e tyre janë tejet të komentuar në mediat rozë ndërsa së fundmi u përfol sërish për një shtatzëni të mundshme të Marinës e cila në mënyrë indirekte edhe e ka mohuar.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...