Oriola iu lë pa gjumë, në bikini shfaq trupin e hollë - Bota Sot
Oriola iu lë pa gjumë, në bikini shfaq trupin e hollë

Bota e Yjeve

Oriola iu lë pa gjumë, në bikini shfaq trupin e hollë

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 00:35
Oriola Marashi

Me fillimin e sezonit veror, kanë nisur edhe pozat joshëse në bikini të femrave të famshme shqiptare.

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi dhe që ka linja të cilat secila do i kishte lakmi.

Modelja e njohur nga Shqipëria, Oriola Marashi po vazhdon me krenari t’i tregoj format e saj perfekte.

Në tri imazhe tejet seksi, modelja e famshme erdhi ‘përvëluese’ teksa theksoj fizikun e saj dhe dukjen pa grim.

Kujtojmë që Oriola së fundi ishte në Barcelon ku edhe sfiloj për markën e njohur të veshjeve ‘Gucci’.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat