Zoe Kravitz dhe Karl Glusman dalin në publik për herë të parë pas dasmës - Bota Sot
Zoe Kravitz dhe Karl Glusman dalin në publik për herë të parë pas dasmës

Bota e Yjeve

Zoe Kravitz dhe Karl Glusman dalin në publik për herë të parë pas dasmës

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:16
Zoe Kravitz dhe Karl Glusman

Aktorja e njohur, Zoe Kravitz, dhe aktori Karl Glusman, janë martuar para disa dite në Paris të Francës.

Çifti që nga dasma nuk janë parë në publik deri mbrëmë në Positano të Italisë.

Sipas Daily Mail ata do të jetojnë në Evropë, dhe mbrëmë patën darkën e parë në një restorant evropian si burrë dhe grua.

Ata duken se janë duke kaluar kohë shumë mirë së bashku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...