Xhensila ti je? Këngëtarja ndryshon look duke befasuar të gjithë - Bota Sot
Xhensila ti je? Këngëtarja ndryshon look duke befasuar të gjithë

Bota e Yjeve

Xhensila ti je? Këngëtarja ndryshon look duke befasuar të gjithë

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:55
 Xhensila Myrtezaj

 Xhensila Myrtezaj padyshim që është një vajzë me shumë stil dhe e preferuar pa masë nga publiku.

Edhe pse së fundmi është bërë nën për herë të parë, Xhensila vazhdon t’i mbajë të përditësaur fansat e saj, ndoshta ende me muzikë por me trend-et më të reja në paraqitje sigurisht që po.

Në fotot e fundit këngëtarja është shfaqur kaçurrelse, një stil flokësh që i shkon shumë.

Nuk kanë munguar komplimentet e shumta për Xhensilën e cila shfaqet gjithashtu e veshur me shumë shije.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...