Marco Verratti kapet mat në momente intime me të dashurën e tij - Bota Sot
Marco Verratti kapet mat në momente intime me të dashurën e tij

Bota e Yjeve

Marco Verratti kapet mat në momente intime me të dashurën e tij

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:56
Jessica

Marco Verratti u bë baba për herë të dytë, një vit e gjysmë më parë.

Lojtari i PSG duket se lë kokën pas një vajze të re, e cila sipas mediave quhet Jessica.

Për të, ai u ndaj nga Laura, partnerja e tij prej 10 vitesh.

Ata u takuan në një restorant të frekuentuar nga Verratti, ku Jessica shërbeu në tavolinë si kamariere.

Në disa foto të publikuara në mediat e huaja, çifti i ri është kapur në momente intime në plazh.

Image

Marco u nda nga Laura në vjeshtë dhe ajo vendosi të qëndroi për të jetuar në Paris me fëmijët e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...