Demi “shpërthen” Kaliforninë! - Bota Sot
Demi “shpërthen” Kaliforninë!

Bota e Yjeve

Demi “shpërthen” Kaliforninë!

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 09:01
Demi Rose

Kudo ku shkon, Demi Rose di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Pas Ibizës, destinacioni i radhës për ish-të dashurën e reperit Tyga është Los Anxhelosi.

Modelja 24 vjeçare ka publikuar vetëm pak minuta më parë një foto tepër “shpërthyese” bardhë e zi nga Kalifornia.

E veshur me bikini dhe një “gjysmë bluzë”, Demi është siguruar të duket më seksi se kurrë më parë për 9.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...