Priyanka Chopra e tëra në ari, shkëlqen në krah të bashkëshortit - Bota Sot
Priyanka Chopra e tëra në ari, shkëlqen në krah të bashkëshortit

Bota e Yjeve

Priyanka Chopra e tëra në ari, shkëlqen në krah të bashkëshortit

Nga: Bota sot Më: 8 korrik 2019 Në ora: 09:33
Priyanka Chopra

Priyanka Chopra u largua bashkë me bashkëshortin e saj Ritz në Londër, të dielën.

Aktorja e Quantico, u shfaq me një fustan ngjyrë ari, pa mëngë dhe sandale të njëjtën ngjyrë.

Ambasadorja e Vullnetit të Mirë, UNICEF kombinoj veshjen e saj me sandalet dhe unazën prej diamanti të martesës, gjatë mesnatës në Angli.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...