Femra më 'seksi' në botë, thotë se ka shtuar peshë - Bota Sot
Femra më 'seksi' në botë, thotë se ka shtuar peshë

Bota e Yjeve

Femra më 'seksi' në botë, thotë se ka shtuar peshë

Nga: Bota sot Më: 8 korrik 2019 Në ora: 09:40
Kelly Brook

Ajo është e famshme për linjat e saj për t'ia pasur zili, duke kryesuar madje listat si një nga femrat më seksi në botë.

Por Kelly Brook ka zbuluar se jo cdoherë ka mbajtur figurën e saj sensacionale pasi disa herë përdor edhe patate të skuqura dhe pije alkoolike.

Modelja britaneze thotë se madhësia e saj është rritur nga 12 në 14/16, pasi dieta e saj përmbante ushqime të rënda./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...