Olivia Culpo shumë e 'zjarrtë' - Bota Sot
Olivia Culpo shumë e 'zjarrtë'

Bota e Yjeve

Olivia Culpo shumë e 'zjarrtë'

Nga: Bota sot Më: 8 korrik 2019 Në ora: 09:46
Olivia Culpo

Për të thuhet se ka një mashkull të ri në jetën e saj, lojtarin e NFL Christian McCaffrey.

Dhe ndoshta ajo mundohet t'ia tërheq vëmendjen atij, duke u shfaq shumë e zjarrtë në mediat sociale të dielën në mëngjes.

Bukuroshja 27 vjeqare zgjodhi një palë bikine ngjyrë ari për tu lavdëruar me fizikun e saj të lakmueshëm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...