Daddy Yankee i fiksuar pas çiftelisë, promovon të riun shqiptar në Instagram - Bota Sot
Daddy Yankee i fiksuar pas çiftelisë, promovon të riun shqiptar në Instagram

Bota e Yjeve

Daddy Yankee i fiksuar pas çiftelisë, promovon të riun shqiptar në Instagram

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 11:49
Daddy Yanke

Çiftelia tashmë po pëlqehet kudo në botë.

I riu shqiptar me emrin Jurgen Pecnikaj, e ka pasion çiftelinë dhe kjo duket nga postimet e tij të shumta në Instagram.

Së fundmi, ai u promovua edhe nga një këngëtar shumë i famshëm në botë.

Bëhet fjalë për Daddy Yankee, i cili e postoi videon e Jurgenit në instastory pasi i pëlqeu performanca.

Përveç kësaj, ai edhe ia pëlqeu videon Jurgenit.

I riu shqiptar është tropojan por jeton në Gjermani. Më poshtë mund t’i shihni postimet.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...