Priyanka ndan fotot seksi që ia bëri burri - Bota Sot
Priyanka ndan fotot seksi që ia bëri burri

Bota e Yjeve

Priyanka ndan fotot seksi që ia bëri burri

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 12:34
Priyanka Chopra

Priyanka Chopra po shijon pushimet me bashkëshortin e saj.

Aktorja 36 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi nga pishina – të realizuara nga Nick Jonas.

Priyanka dhe këngëtari 26 vjeçar shijuan pak ditë edhe në Itali javën e kaluar.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...