Vajza e ish-deputetes së PD-së “çmend” fansat me fotot me bikini - Bota Sot
Vajza e ish-deputetes së PD-së “çmend” fansat me fotot me bikini

Bota e Yjeve

Vajza e ish-deputetes së PD-së “çmend” fansat me fotot me bikini

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 17:12
Ada Deda

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, është mjaft e njohur për fotografitë “hot” që publikon në profilin e saj në “Instagram”.

Ada Deda së fundmi ka “çmendur” ndjekësit e saj, teksa ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me rroba banje.

Modelja nuk e ka problem aspak që të ekspozojë format e saj trupore, e një gjë të tillë e ka bërë duke postuar fotot me bikini, të cilat u pëlqyen dhe komentuan nga fansat e saj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...