Kendall skena të nxehta në plazh, mban gjoksin me duar - Bota Sot
Kendall skena të nxehta në plazh, mban gjoksin me duar

Bota e Yjeve

Kendall skena të nxehta në plazh, mban gjoksin me duar

Nga: Bota sot Më: 8 korrik 2019 Në ora: 22:06
Kendall Jenner

Ajo ka qenë duke u argëtuar me modelen Shanina Shaik në Greqi, pas ndarjes nga burri i saj Greg 'DJ Ruckus' Andrews.

Dhe 23 vjeçarja Kendall Jenner u shfaq tejet seksi në plazh të dielën, duke ngritur temperaturat, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini dypjesëshe, ajo ekspozoi linjat seksi trupore, derisa mbante gjoksin me duar./BS/

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...