Angelina Jolie shkëlqen në fustanin e bardhë - Bota Sot
Angelina Jolie shkëlqen në fustanin e bardhë

Bota e Yjeve

Angelina Jolie shkëlqen në fustanin e bardhë

Nga: Bota sot Më: 9 korrik 2019 Në ora: 09:29
Angelina Jolie

Ajo ka qenë shumë e zënë në xhirimet e Thriller Those Who Wish Me Dad.

Dhe Angelina Jolie duket se po shijon një pushim të mirë, pasi u pa në Paris të Francës me legjendën Jacdueline Bisset.

Aktorja e Maleficent dukej mahnitëse  me një fustan të gjatë të bardhë, të lidhur me një rryp në bel.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...