E dashura 'seksi' e futbollistit të Arsenalit - Bota Sot
E dashura 'seksi' e futbollistit të Arsenalit

Bota e Yjeve

E dashura 'seksi' e futbollistit të Arsenalit

Nga: Bota sot Më: 9 korrik 2019 Në ora: 09:40
Ruby Mae

Lidhja e tyre është konfirmuar të jetë përsëri në rrugën e duhur kur ata po shijojnë një udhëtim në Mykonos.

Dhe Dele Alli vendosi të qëndroj përballë të dashurës modele Ruby Mae Barnacle pasi u ulën të dy bashkë në një anije luksoze dhe vazhduan udhëtimet e tyre në Saint Tropez.

Duke e publikuar në Instagram, Ruby Mae, shfaqu linjat e saj të nxehta në bikine ngjyrë ulliri.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...