“Plas” mes supermodeleve, Irina Shayk dhe Gigi Hadid “kapen për flokësh” - Bota Sot
“Plas” mes supermodeleve, Irina Shayk dhe Gigi Hadid “kapen për flokësh”

Bota e Yjeve

“Plas” mes supermodeleve, Irina Shayk dhe Gigi Hadid “kapen për flokësh”

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 10:13
Irina Shayk

Koleksioni i ri ka futur ‘në sherr’ dy supermodele. Irina Shayk, Gigi Hadid dhe Joan Smalls shkëlqyen në reklamën e re të Moschino, ku shihen duke u ‘zënë’ me njëra-tjetrën për koleksionin e shtëpisë së famshme të modës.

Kjo është ideja që ka sjellë regjisori Jeremy Scott dhe fotografi Steven Meisel, që u bashkuan për të prodhuar një shfaqje teatrale për “House of Moschino”.

Treshja ishin pjesë e fushatës Moschino vjeshtë / dimër 2019 që ka nxjerr në pah dramën e viteve ’80.

Image
Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...