Një foto nga lart…dhe velina seksi i trondit të gjithë - Bota Sot
Një foto nga lart…dhe velina seksi i trondit të gjithë

Bota e Yjeve

Një foto nga lart…dhe velina seksi i trondit të gjithë

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 13:28
Alesia Bami

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami, ka hedhur një tjetër fotografi nga pushimet që siç duket nuk do t’i mbarojë deri sa të mbarojë krejt vera.

Në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi ku shihet e fotografuar nga një lartësi.

Edhe në këtë kënd, bukuroshja shqiptare duket ‘shpërthyese’.

Image

Image

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...