Beyonce nxjerr gjoksin pa sytjena në tapetin e kuq - Bota Sot
Beyonce nxjerr gjoksin pa sytjena në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Beyonce nxjerr gjoksin pa sytjena në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 10 korrik 2019 Në ora: 20:06
Beyonce

Ajo është një nga emrat më të mëdhenj të The Lion King.

Dhe Beyonce solli shkëlqim në tapetin e kuq në premierën e filmit të martën dhe e vuri familjen në plan të parë, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 37 vjeçare arriti në teatrin Dolby në Hollywood me vajzën e saj 7 vjeçare Blue Ivy, të kapura për dore dhe të veshura ngjashëm.

Ikona e muzikës dukej mahnitëse në një fustan që shkëlqente, derisa ekspozoi gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat